Integracja w naszej szkole

"W gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy tacy sami,

wszyscy walczymy z własnymi ułomnościami,

z naszymi słabościami"

Hartmut Gagelmann, "Kaj znów się śmieje"

Witamy w kolejnym roku szkolnym 2020/2021

Nowy rok - nowe wyzwania. Cieszymy się, że możemy od 1 września codziennie przyjeżdżać do pracy i w fizycznej rzeczywistości przebywać z naszymi uczniami. Nie ma to, jak kontakt bezpośredni. Dzieci cieszą się z tego tak samo, jak my. Oby stan ten nie zmienił się aż do wakacji.

Omijaj nas wirusie dużym łukiem!

Pomimo tegorocznych obostrzeń pandemicznych postaramy się, aby ten rok szkolny przebiegał normalnie i był pełen wyzwań, sukcesów i radości naszych podopiecznych, a jest ich pełna werwy gromadka licząca trzydzieści dwoje uczniów w klasach I- VIII. Nasi wyjątkowi podopieczni angażują się we wszystkie działania podejmowane przez społeczność szkolną, ale są też takie działania, które są współinicjowane i realizowane tylko w zintegrowanej ze sobą  grupie uczniów z Orzeczeniami o Potrzebie Kształcenia Specjalnego. Te szczególne działania będziemy Państwu relacjonować w naszej zakładce.

Bądźcie z nami

Zespół nauczycieli wspierających