Najlepsi uczniowie kl. III - VIII

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2018/2019

 

Absolwent roku - Julia Pawłowska kl. VIII c

Artysta Roku - Nikola Gzela kl. VIII a, Lila Weber kl. VIII b

Sportowiec Roku - Roksana Tessmer kl. VIII b,

Maciej Łęcki kl. VIII a

 

kl. III a

 

Imię i nazwisko
Paulina Hilla
Natalia Ossowska
Helena Stachowiak
Tymoteusz Jędrusik
Jakub Wasilewski
Paweł Czerlikowski
Gabriela Kołodziej



kl. III b

 

Imię i nazwisko
Mateusz Bajena
Aleksander Lubner
Mikołaj Nowakowski
Robert Rohde
Aleksandra Romasz
Kinga Tylak
Jan Wrzesiński



kl. IV a

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Bartosz Mejza
5,82 wzorowe
Piotr Mateńka
5,64 wzorowe
Małgorzata Królicka
5,56
Mateusz Jurkowski
5,55 wzorowe
Xawier Nowaczyk
5,36 bardzo dobre
Julia Kasperowicz
5,27 bardzo dobre
Patryk Muszyński
5,27 bardzo dobre
Weronika Polit
5,18 bardzo dobre
Patryk Dzieciuch
5,09 bardzo dobre

 



kl. IV b

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Antonina Kotkowska
6,00 wzorowe
Hubert Walder
5,9 wzorowe
Zofia Meisner
5,73 wzorowe
Julia Kasprzak
5,55 wzorowe
Marta Grzonkowska
5,36 bardzo dobre
Tomasz Bareja
5,09 bardzo dobre
Szymon Szenk
5,09 bardzo dobre
Weronika Kwiatkowska
4,91 bardzo dobre
Aleksandra Trela
4,91 bardzo dobre
Bartosz Mech
4,82 bardzo dobre
Kacper Sołkiewicz
4,82 bardzo dobre


 

kl. IV c

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Adrian Blacha
5,82 wzorowe
Adam Olkowski
5,73 wzorowe
Mateusz Rawdanowicz
5,64 bardzo dobre
Gabriela Kaśków
5,55 wzorowe
Agata Sarnowska
5,27 wzorowe
Patrycja Więch
5,09 wzorowe
Amelia Lademann
4,82 bardzo dobre
Danill Yakowenko 4,82 bardzo dobre



kl. IV d

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Zofia Jankowska
5,64 bardzo dobre
Franciszek Selka
5,55 wzorowe
Michalina Grabania
5,27 wzorowe
Aleksander Bethke
5,18 bardzo dobre
Wojciech Pietrzyk
5,18 bardzo dobry
Pola Twardowska 5,18 wzorowe
Marta Banach 5,09 wzorowe
Monika Bednarczyk 5,09 wzorowe
Martyna Golas 5,09 bardzo dobre
Paweł Stokłosa 5,09 bardzo dobre
Borys Jakubowski 5,00 wzorowe
Wiktoria Pałejko 5,00 bardzo dobre
Julianna Czarnik
4,82 bardzo dobre



kl. V a

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Mateusz Żebrowski 5,92 bardzo dobre
Julia Bisko 5,58 wzorowe
Pola Grożyńska
5,50 bardzo dobre
Anna Nowosielska
5,50 bardzo dobre
Mateusz Marzec
5,33 wzorowe
Oliwier Bettcher
5,00 wzorowe

 

 

kl. V b

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Adam Treder
5,75 wzorowe
Wiktoria Cielas 5,73 wzorowe
Adam Mykita 5,67 wzorowe
Oliwia Szałańska 5,50 bardzo dobre
Norbert Radwan
5,42 bardzo dobre
Aniela Żuławska
5,08 bardzo dobre
Maksymilian Kuczko
4,92 bardzo dobre
Dorota Pawlak 4,92 bardzo dobre
Małgorzata Sobisz 4,92 bardzo dobre


 

V C

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Karol Ciwiński
5,50 wzorowe
Szymon Wrzesiński
5,42 wzorowe
Piotr Tade 5,25 wzorowe
Dominik Wojcieszak 5,25 wzorowe
Patrycja Hejmowska 4,75 bardzo dobre
Wiktoria Hildebrandt 4,75 wzorowe



kl. VI a

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Maja Borkała 6,00 wzorowe
Jakub Buczyński
5,73 wzorowe
Małgorzata Adamiec 5,64 bardzo dobre
Anna Kuś
5,55 wzorowe
Jakub Lewandowicz 5,27 wzorowe
Szymon Sarnowski
5,09 bardzo dobre
Julia Kositarz
5,00 wzorowe
Julia Walkusz 5,00 wzorowe
Adam Sznajder 4,82 bardzo dobre



kl. VI b

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Jakub Wróbel
6,00 wzorowe
Lidia Brysiak
5,45 wzorowe
Jakub Utkowski 5,00 wzorowe
Dalia Siewert
5,00 wzorowe
Anastazja Wojtukiewicz
4,91 wzorowe
Zuzanna Nowak 4,90 bardzo dobre



kl. VII a

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Hana Słuszniak
5,86 wzorowe
Tymoteusz Szwaba 5,79 wzorowe
Dominik Dzieciuch 5,79 wzorowe
Jakub Petryniak
5,29 bardzo dobre
Maciej Gajlewicz 5,23 bardzo dobre
Mateusz Blacha 5,00 bardzo dobre
Bartłomiej Lunkowski 4,86 bardzo dobre
Kacper Troczyński 4,79 bardzo dobre



VII b

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Aleksander Kotkowski
6,00 wzorowe
Kamil Niewiadomski
5,50 bardzo dobre
Wiktor Grzonkowski 5,21 bardzo dobre
 Aleksander Serafin
5,14 wzorowe
Anna Wojnowska 5,00 wzorowe
Adrianna Sipta ocena opisowa wzorowe

 


 VIII a

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Agnieszka Gontarz 6,00 wzorowe
Nadia Kowalewska 5,92 wzorowe
Martyna Swirbutowicz 5,72 wzorowe
Nikola Gzela 5,61 wzorowe
Oskar Grzegorzewski 5,39 wzorowe
Tomasz Majerowicz 5,52 bardzo dobre
Przemysław Sadowski 5,27 bardzo dobre
Antoni Gawron
5,00 bardzo dobre
Maciej Łęcki 4,78 bardzo dobre
Olga Pulpińska 4,76 wzorowe



VIII b

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Kinga Wałdoch
5,78 bardzo dobre
Kacper Sąsiadek 5,67 wzorowe
Ksenia Twardowska
5,67 wzorowe
Aleksander Faron 5,61 wzorowe
Julia Pałejko 5,22 wzorowe
Jakub Sobieraj 5,11 wzorowe
Zuzanna Krekora 5,11 wzorowe
Mateusz Oksanicz 5,11 bardzo dobre
Wiktoria Frydrych 4,88 bardzo dobre
Bartosz Laskowski
4,88 bardzo dobre
Kacper Hnatyszyn 4,78 bardzo dobre



VIII c

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Oliwia Flak
5,88 wzorowe
Julia Pawłowska
5,61 wzorowe
Oliwia Gniech
5,50 wzorowe
Aleksandra Grabania
5,16 wzorowe
Maksymilian Golas 4,83 bardzo dobre