Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu kl. IV - VIII

 

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu

w roku szkolnym 2019/2020

 

Absolwent roku - Aleksander Kotkowski kl. VIII B

Sportowiec Roku - Kamil Niewiadomski kl. VIII B

 

 

kl. IV a

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
 Tymoteusz Jędrusik 6,00 bardzo dobre
Jakub Wasilewski 6,00 bardzo dobre
Helena Stachowiak 5,91 wzorowe
 Paulina Hilla 5,82 wzorowe
 Paulina Szwec 5,60 wzorowe
 Michalina Oldyńska 5,55 bardzo dobre
Paweł Czerlikowski 5,50 bardzo dobre
Borys Stefan - Birkowski  5,45 wzorowe
 Szymon Budziło 5,22 bardzo dobre
Aleksandra Wasielewska 5,09 bardzo dobre
Aleksander Pawłowski 5,00 bardzo dobre

 

kl. IV b

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
 Mateusz Bajena  6,00 bardzo dobre
 Aleksander Lubner 5,91 bardzo dobre
 Jan Wrzesiński 5,82 wzorowe
 Mikołaj Draus 5,64 bardzo dobre
 Aleksandra Romasz 5,64 wzorowe
 Paulina Jelińska 5,55  bardzo dobre
 Robert Rohde 5,55 bardzo dobre
 Stefania Grabska 5,45 wzorowe
 Kinga Tylak 5,36 bardzo dobre
 Katarzyna Puzdrowska 4,91 bardzo dobre


 

kl. V a

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Piotr Mateńka 6,00 wzorowe
 Mateusz Jurkowski 6,00 bardzo dobre
 Bartosz Mejza 5,83 wzorowe
Xavier Nowaczyk  5,75 wzorowe
 Julia Kasperowicz 5,67 wzorowe
Paweł Nowak 5,50 wzorowe
Patryk Dzieciuch 5,42 bardzo dobre
Patryk Muszyński 5,42 bardzo dobre
Małgorzata Buczyńska 5,33 bardzo dobre
Oskar Pykałów 5,25 bardzo dobre
Olimpia Powroźnik 5,08 bardzo dobre
Anna Suska 4,92 bardzo dobre
Tymon Toczek 4,92 bardzo dobre


kl. V b

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
 Antonina Kotkowska 6,00 wzorowe
 Hubert Walder 6,00 wzorowe
Zofia Meisner 5,92 wzorowe
Julia Kasprzak 5,67 wzorowe
 Marta Grzonkowska 5,58 wzorowe
 Weronika Falkowska 5,53 wzorowe
 Tomasz Bareja 5,50 wzorowe
Kacper Sołkiewicz 5,50 bardzo dobre
Bartosz Mech 5,42 bardzo dobre
 Oskar Szumski 5,08 wzorowe
Igor Nabożny 5,00 wzorowe
Szymon Szenk 4,92 bardzo dobre
Bartosz Kass 4,82 bardzo dobre
Fabian Skrzypczak 4,75 bardzo dobre
Blanka Sulewska 4,75 bardzo dobre
 Aleksandra Trela 4,75 bardzo dobre


kl. V c

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
 Adam Olkowski 5,92 wzorowe
 Adrian Blacha 5,83 wzorowe
Mateusz Rawdanowicz 5,75  bardzo dobre
 Agata Sarnowska 5,75 wzorowe
 Gabriela Kaśków 5,75 wzorowe
Patrycja Więch 5,50 wzorowe
Norbert Agaciak 5,42 bardzo dobre
Danill Yakowenko 5,42 bardzo dobre
Amelia Lademann 5,17 bardzo dobre
Patryk Błaszczyk 4,92 bardzo dobre
Jeremi Macholl 4,83 bardzo dobre
Daria Orczykowska 4,75 bardzo dobre

 

kl. V d

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
 Zofia Jankowska 6,00 wzorowe
 Franciszek Selka  5,83  wzorowe
 Borys Jakubowski 5,67 wzorowe
 Michalina Grabania 5,50 bardzo dobre
 Wojciech Pietrzyk 5,50  bardzo dobre
 Paweł Stokłosa 5,50 bardzo dobre
Monika Bednarczyk 5,42 wzorowe
Aleksander Bethke 5,33  bardzo dobre
Przemysław Szeląg 5,33 bardzo dobre
Julianna Czarnik 5,25 wzorowe
Martyna Golas 5,25 bardzo dobre
Wiktoria Pałejko 5,25 bardzo dobre
Marta Banach 5,17 wzorowe
Wiktor Lubner 5,08 bardzo dobre
Kacper Rycak 5,08 bardzo dobre
Bartosz Brysiak 5,00 bardzo dobre
Krzysztof Pasiecznik 4,92 bardzo dobre
 Anna Pietrzyk 4,92  bardzo dobre
 Leszek Pietrzyk 4,83 bardzo dobre


kl. VI a

 

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
 Mateusz Żebrowski 6,00  wzorowe
 Marcelina Winiarska 5,92 wzorowe
Pola Grożyńska 5,75 wzorowe
Mateusz Marzec 5,58 wzorowe
Anna Nowosielska 5,58 wzorowe
 Julia Bisko 5,42 wzorowe
Dominika Sejda 5,17 bardzo dobre
Nicola Mejer 5,17 bardzo dobre
Oliwier Bettcher 5,08 wzorowe
Hanna Józefaciuk 5,08 bardzo dobre
Wiktoria Ormińska 5,00 bardzo dobre
Amelia Nojman 4,92 bardzo dobre
Dominika Lazar 4,92 bardzo dobre


kl. VI b

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
 Adam Treder 6,00 wzorowe
 Norbert Radwan 5,67 bardzo dobre
Oliwia Szałańska  5,67 wzorowe
 Wiktoria Cielas 5,64 wzorowe
Adam Mykita 5,25 bardzo dobre
 Maksymilian Kuczko 5,17 bardzo dobre
Aniela Żuławska 5,17 bardzo dobre
 Maria Mrówka 5,00 bardzo dobre
 Małgorzata Sobisz 5,00  bardzo dobre
Dorota Pawlak 4,92 wzorowe
 Weronika Puzdrowska 4,92 wzorowe
 Maksymilian Tylak  4,75 wzorowe


kl. VI c

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
 Dominik Wojcieszak  6,00 wzorowe
 Julian Urbanek 5,83 wzorowe
 Piotr Tade  5,67 wzorowe
Szymon Wrzesiński  5,67  wzorowe
 Karol Ciwiński 5,17  bardzo dobre
Olimpia Hryniewicka 5,00 bardzo dobre
Wiktoria Hildebrandt 4,83 bardzo dobre
Kacper Poprawka 4,83 wzorowe
Justyna Alkiewicz 4,75 wzorowe
Oliwia Czarnik 4,75 wzorowe



kl. VII a

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
 Maja Borkała 5,93 wzorowe
 Jakub Buczyński  5,64 wzorowe
Małgorzata Adamiec 5,57  wzorowe
Anna Kuś  5,29  wzorowe
Julia Kositarz  5,07  wzorowe
Julia Walkusz  5,07  wzorowe
Adam Sznajder  4,92  wzorowe
Jakub Lewandowicz  4,86  wzorowe
Oskar Kornelzen 4,79 bardzo dobre

 

VII b

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
 Jakub Wróbel 6,00 wzorowe
 Lidia Brysiak  5,93 wzorowe
 Paweł Car 5,29  bardzo dobre
 Dalia Siewert 5,14 wzorowe
 Anastazja Wojtukiewicz 5,07 wzorowe
Sandra Lazar 5,00 wzorowe
Aleksander Iwaszczuk 4,93 wzorowe
Jakub Utkowski 4,93 wzorowe
Ewelina Czyżewicz 4,79 bardzo dobre

 

kl. VIII a

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Radosław Siejka opisowa wzorowe
 Hana Słuszniak  6,0 wzorowe
 Dominik Dzieciuch  5,94  wzorowe
Tymoteusz Szwaba   5,94  wzorowe
Maciej Gajlewicz   5,82 bardzo dobre
 Mateusz Blacha  5,66 wzorowe
 Jakub Petryniak  5,55  bardzo dobre
 Agnieszka Baranowska  5,38  wzorowe
Bartłomiej Lunkowski    5,33 bardzo dobre
 Kacper Troczyński  5,16 bardzo dobre



kl. VIII b

imię i nazwisko średnia
ocen
zachowanie
Adrianna Sipta opisowa wzorowe
Aleksander Kotkowski 6,0 wzorowe
Kamil Niewiadomski 5,83 wzorowe
Wiktor Grzonkowski 5,61 wzorowe
Aleksander Serafin 5,61 wzorowe
Anna Wojnowska 5,53 wzorowe
Mikołaj Sołkiewicz 5,50 wzorowe
Julia Gabrukiewicz 5,22 bardzo dobre
Maksym Kreft 5,00 bardzo dobre
Kacper Bareja 4,94 wzorowe
Natalia Alkiewicz 4,83 bardzo dobre