Makulatura

Wyniki

  • I miejsce - Borys Stefan - Birkowski kl. II D - 1944 kg
  • II miejsce - Anna Suska kl. II A - 786 kg
  • III miejsce - Julia Pawłowska kl. VI C - 511 kg
  • IV miejsce - Krzysztof Pasoecznik kl. II D - 374 kg
  • V miejsce - Paweł Car kl. IV B - 370,5 kg
  • VI miejsce - Aleksander Serafin kl. V B - 262 kg
  • VII miejsce - Ewa Hermanowska kl. VI A - 213,8 kg
  • VIII miejsce - Adam Burmer kl. VI B - 200,5 kg
  • IX miejsce - Mateusz Żebrowski kl. III A - 146 kg
  • X miejsce - Radosław Siejka kl. V A - 120,5 kg

 

 

„Zbieramy makulaturę, oszczędzamy lasy”

Od 7 października 2016 r. do 30 maja 2017 r. będzie prowadzona zbiórka makulatury. Starannie związane i zważone paczki makulatury przynosimy w każdy piątek. Kartkę z imieniem i nazwiskiem, klasą i wagą proszę wrzucać do pudełka wystawionego na ladzie przy portierni pani woźnej. (np. Anna Kowalska kl. III B – 25 kg) Przewidziane są ciekawe nagrody.

Pokażmy, że zbierając makulaturę,

pragniemy uczynić nasze środowisko zdrowszym,

bardziej przyjaznym i piękniejszym.


Imię i nazwisko
klasa
X XI XII I II III IV V razem
 Fabian Skrzypczak
II B 
   14        18     32
 Małgorzata Królicka
II A 
24       6       34
 Paweł Car
IV B 
    12
 126     125,5   107   370,5
 Borys Stefan - Birskowski
I A 
205
250+
180
 600
140 
 110  56  80    100+
185
38  1944
 Kacper Bareja
V B 
   8+6    15   8,5  51,5
 Maciej Gajlewicz
V A 
 39  4,7+
3+

1,8 
            48,5
 Bartosz Mejza
II A 
10   7             17
 Marcelina Durasiewicz
IV A 
  19         15+8    9 51
 Agnieszka Gontarz
VI A 
  30,6         20      50,6
 Anna Suska 
II A 
    106,5
205+
76
8
     170   87  133,5  786
Radosław Siejka
V A 
    20
       22,5  5+
5+
25
23+
20 
 120,5
 Małgorzata Adamiec
IV A 
 3,8+
7,4
  26,1
     48

 12,2

+4,1
+4

 2,7    108,3
 Laura Skrzypczak
VI B 
   19      4  18+18     59
 Tomasz Bareja
II B 
   4      2+4  3+
2,5
  7,5   23
 Marta Moćkun
II c 
   9,5    28,4        43,2  81,1
 Maja Borkała
IV A 
 27  5,5+
6
     11  16+22  10   97,5
 Bartosz Mech
II B 
  25,5        5,5      31
 Jan Wrzesiński
I B 
  11,8               11,8
 Szymon Wrzesiński
III C 
   4,5        6      10,5
 Kacper Gierczak
II A 
 21        15        36
 Ewa Hermanowska
VI a 
    173
   32,8        213,8
 Adam Treder
III B 
   88,20              88,2
 Zofia Meisner
II B 
   5,9 
             5,9
 Julia Pawłowska
VI C
     171          340  511
 Natalia Weber
III C
      47
   28  20      95
 Mateusz Żebrowski
III A 
     
135     11      146
 Julianna i Oliwia
Czarnik 
     
  78,5         78,5
Oskar Pykałów
II A 
   
     20    8 22   50
 Adam Burmer
VI B 
   
    128,80   7,7+
6,8+
6,8
7,2+
8,9 
14+
13,5+
6,8 
 200,5
 Monika Bednarczyk
II d 
     
  7,9   14,5      22,4
 Szymon Sarnowski
IV a 
   
       15    21  36
 Agata Sarnowska
II C 
     
     15    21  36
Antonina Kotkowska
IV B 
           25      25
 Julia Kasprzak
II B 

 
       75,5  6  84,5
 Adam Treder
III B 
           35,8      35,8
 Aleksander Serafin
V B

   
       262    262
 Maciej Juszkiewicz
II D
     
      8+
10 
   18
Miłosz Głowaty
II C 
             7    7
 Oliwia Szałańska
III B
     
       9,2    9,2
 Krzysztof Pasiecznik
II D
     
        374   374
Przemysław Sadowski
VI A 
               40  40
 Dominik Wojcieszak
III C
     
         30  30
 Paweł Trzebiński
II D
     
        12,5   12,5
 Patryk Trzebiński
IV b
   
           12,5  12,5