15 marca 2018 20:43 | Aktualności

Klasa V A w Teatrze Gdynia Główna

Dzisiaj klasa 5 A  wybrała się wraz  z wychowawcami do Teatru Gdynia Główna na spektakl edukacyjny PROFILOVE. Tematyka przedstawienia była bardzo bliska uczniom, gdyż dotyczyła zagrożeń czyhających na użytkowników różnych portali społecznościowych  oraz relacji między młodymi ludźmi (nowe znajomości, pierwsze zauroczenia czy randki). Inscenizacja bardzo się spodobała, ponieważ był to teatr interaktywny i niektórzy nasi uczniowie mieli okazję wcielić się w role aktorów  i wpłynąć na ich losy oraz zakończenie spektaklu. Mimo że byliśmy najmłodszą  grupą widowni, najaktywniej braliśmy udział w dyskusji i przedstawieniu. Po zakończeniu sztuki udaliśmy się do  restauracji McDonald`s na "zasłużonego hamburgera".

Tekst i zdjęcia: Edyta Kurtyka