27 kwietnia 2018 11:12 | Aktualności

Wyniki finału Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego „Zdrowie – ważna sprawa i życia podstawa”

Na stronie internetowej SP 39 w Gdańsku pojawiły się wyniki finału wojewódzkiego. Nasz uczeń klasy IV a Mateusz Żebrowski otrzymał wyróżnienie, zdobywając 62 p. i Hana Słuszniak, uczennica klasy VI a również wyróżnienie z liczbą punktów – 60. To bardzo duży sukces, tym bardziej, że oboje przygotowywali się do zmagań po raz pierwszy i rywalizowali z uczniami, którzy mieli już doświadczenia z lat ubiegłych. Ponadto różnica punktów między nimi i zwycięzcą nie była aż tak duża. Uczeń, który zdobył I miejsce otrzymał 69 p. Dyplomy i nagrody dostarczone zostaną przez organizatora do szkoły pocztą lub osobiście w najbliższym czasie. Bardzo gorąco gratuluję moim uczniom i życzę im udanej majówki.

Tekst: Iwona Łotkowska