Aktualności

14 maja 2018 09:13 | Aktualności

Festyn Rodzinny

         12 maja, w tym rozkwieconym i bodaj najpiękniejszym miesiącu roku, odbył się festyn rodzinny. Na wysokości stanęli wszyscy - organizatorzy, artyści, progności pogody, ale przede wszystkim drodzy Rodzice, Goście i Przyjaciele Szkoły.
"Serce roście" - jak powiedziałby Mistrz z Czarnolasu - tak miło i swojsko czuliśmy się pośród znajomych i nieznajomych, dorosłych i dzieci połączonych wspólną zabawą i nićmi nieskrywanej sympatii.
     W słonecznej i przyjaznej aurze korzystaliśmy z przebogatego spectrum atrakcji - jedni pokazywali swoje umiejętności w rozgrywkach sportowych, inni chwytali wiatr we włosy jeżdżąc na motocyklach, strzelali z łuku, próbowali szczęścia w loteriach fantowych i licytacjach, poszukiwali perełek na "pchlim targu", jeszcze inni stawali się koneserami pięknej biżuterii, wykonywali dzieła sztuki, zdobili twarze czy szukali białych kruków w zasobnym antykwariacie.
     Szanowni zebrani mogli także poznać ostatnie osiągnięcia uczniów naszej szkoły, a atmosferę każdej urozmaicały, osładzały i uszlachetniały aromaty domowych sałatek, wypieków, specjałów kaszubskiej kuchni i skoczne wesołe rytmy dobrze znanych na Wybrzeżu zespołów.
     Dziękujemy z całego serca Szanownym Sponsorom, Ofiarodawcom, na których jak zwykle mogliśmy liczyć. Mamy szczęście mieć w Was przyjaciół wiernych i niezawodnych.

Jak dobrze było nam razem...
Do zobaczenia za rok!


Tekst: Romualda Faron

Zdjęcia: Anna Koczalska - Stępień


Więcej zdjęć : https://www.facebook.com/ssp28wgdyni/

Przeczytano: 429 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: