01 czerwca 2018 20:31 | Aktualności

Integracja kl. VII B na Mierzei

W dniach od 29 do 30 maja 2018 r. uczniowie klasy 7B byli na wycieczce szkolnej „Integracja na Mierzei” w miejscowości nadmorskiej Jantar. Program 2-dniowego pobytu wypełniony był różnymi atrakcjami, między innymi – park linowy, laserowy paintball, bubble soccer. Podczas zajęć uczniowie nie tylko zdobywali nowe umiejętności we wspólnym rozwiązywaniu zadań ale również mieli okazję poznać piękno nadmorskiego ekosystemu. Sprzyjały temu spacery i wycieczki do pobliskiego lasu i nad morze. Różnorodne zajęcia rozwijały wyobraźnię przestrzenną, spostrzegawczość oraz umiejętność pracy zespołowej w różnych sytuacjach.
Wyjazd ten nauczył samodzielności, zaradności, współpracy i jeszcze lepiej zintegrował naszych uczniów.

Tekst i zdjęcia: Janusz Kacprzycki