11 czerwca 2018 12:33 | Aktualności

Wycieczka kl. V A do Adventure Park

5 czerwca klasa 5 A, pod opieką swoich pań  wychowawczyń: Edyty Kurtyki i Beaty Zakowicz, wybrała się na całodniową wyprawę do Adventure Park. Wycieczka miała głównie charakter rekreacyjno-sportowy, ale także edukacyjny i sprzyjała dalszej integracji zespołu klasowego. Po przybyciu na miejsce uczniowie udali się do lasu, gdzie pod okiem instruktorów przeżyli "Leśną ekspedycję",czyli wykonywali zespołowo różne "karkołomne" zadania. Była to dla nich niesamowita przygoda, gdyż musieli na przykład czołgać się przez tunel, pokonywać przeszkody z zasłoniętymi oczami, czy wspinać się przez wysoką ściankę. Zwieńczeniem zabawy było wspólne ognisko, na którym piekliśmy kiełbaski i bułeczki. I chociaż zmęczeni (niektórzy aż tak, iż posnęli w trolejbusie😉 ), pełni wrażeń wróciliśmy do domów.

Tekst: Edyta Kurtyka