28 września 2018 14:20 | Aktualności

Otwarcie nowego boiska

W czwartkowe popołudnie odbyło się oficjalne otwarcie nowego boiska do piłki nożnej przy naszej szkole. Uroczystego przekazania dokonał Dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu p. Marek Łucyk. Rozegrano pokazowy mecz, w którym uczniowie szkoły wspierani przez dyrektora, zmierzyli się z przedstawicielami GCS. Walka była zacięta, a zabawa przednia. Przy okazji otwarcia przedstawiono projekt, który zakłada znaczną rozbudowę obiektu w najbliższych latach. Przy istniejącym już boisku powstanie bieżnia, miejsca do lekkoatletycznych konkurencji technicznych i nowe boisko do koszykówki. Obecni nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły byli świadkami fajnej zabawy i zapowiedzi dużych pozytywnych zmian...trzymamy kciuki!