23 listopada 2018 10:18 | Aktualności

Inauguracja nowego sezonu Gdynia Młoda Liga

17.11.2018 na hali Gdyńskiego Centrum Sportu miała miejsce inauguracja sezonu Gdynia Młoda Liga 2018/2019. Nasza szkoła w wyniku losowania trafiła do grupy „D” i w pierwszym turnieju miała okazję rywalizować z S.P. nr 6, S.P. nr 46 i S.P. nr 34. Zawodniczki z naszej szkoły w pierwszym meczu zmierzyły się z S.P. nr 6 i niestety nie miały szans z dziewczynkami z klasy sportowej o profilu koszykówki. Drugi mecz poszedł naszej reprezentacji dużo lepiej i po wyrównanym meczu wygrały z S.P. nr 46. Ostatni mecz, mimo wielkiej walki, dziewczynki przegrały z S.P. nr 34.

Gratulujemy wygranego meczu i ogromnego zaangażowania podczas całego turnieju!!!

Uczennice reprezentujace naszą szkołę:
Agata Sarnowaska IVc, Daria Orczykowska IVc, Julia Kasprzak IVb, Antonina Kotkowska IVb, Anna Suska IVa, Kamila Kirszling IVa