23 grudnia 2018 15:53 | Aktualności

Radość i tradycja świętowania

W piątek 21 grudnia wszystkie klasy w szkole celebrowały Wigilie klasowe. Przy muzyce najpiękniejszych polskich kolęd uczniowie, wychowawcy i zaangażowani w przygotowanie uroczystości rodzice złożyli sobie życzenia i tradycyjnie przełamali się opłatkiem. Świętowaniu towarzyszyła  euforia, gwar i zadowolenie, które sprawiły, że zapomnieliśmy utrwalić ten niezwykły czas w formie zdjęć.

W pamięci każdego uczestnika tych przepięknych chwil pozostaną „zdjęcia wspomnień”, których nie wymaże z serc upływ czasu.

Niech radość płynąca z przeżywania nadchodzących Świąt przytuli się do każdego z nas na cały nadchodzący rok.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu klasowych uroczystości.