07 stycznia 2019 09:59 | Aktualności

Konkurs "Rodzinne Szopki Bożonarodzeniowe"

W grudniu dzieci z naszej szkoły wraz z rodzicami wzięli udział w wojewódzkim konkursie pt. "Rodzinne Szopki bożonarodzeniowe". W konkursie wzięły udział szkoły z całego województwa. Naszą szkołę reprezentowało 15 przepięknych szopek bożonarodzeniowych. 15 rodzin z naszej szkoły wykonało prawdziwe arcydzieła!!!
Dnia 15 grudnia 2018r. w SP 29 na Chyloni odbyło się wręczenie nagród i dyplomów.

• I miejsce otrzymała Małgorzata Sobisz kl. V b z Rodziną
  • II miejsce Tymon Toczek kl. IV a z Rodziną

Wyróżnienia otrzymali:
Rodzina Jakubowskich, Kositarz, Suska, Stawiarskich, Agaciak, Sadowskich, Semianów, Orczykowskich, Kołodziej, Chojnackich, Żuławskich, Birkowskich oraz uczennice: Zuzanna Buszka i Antonina Kotkowska.

Nagrodę Specjalną Rady Miasta za swoją piękną szopkę otrzymał uczennica Gabrysia Kołodziej.

Rodzinom z naszej szkoły bardzo dziękujemy za tak liczny udział w konkursie i za wykonanie przepięknych szopek bożonarodzeniowych.

Tekst i zdjęcia: Dorota Jaroszewska