28 lutego 2019 21:10 | Aktualności

Konkurs Piosenki Walentynkowej

Dnia 28 lutego 2019 r. odbył się Konkurs Piosenki Walentynkowej. Uczniowie z klas IV-VIII przygotowali piosenki w języku angielskim o tematyce romantycznej. Podczas przesłuchań wysłuchaliśmy zarówno nastrojowych ballad jak i przebojów tanecznych. Przewodniczącą jury w tegorocznym konkursie była pani Maja Gadzińska, absolwentka naszej szkoły, a zarazem niekwestionowany autorytet wokalno-aktorski młodego pokolenia.

Jury w składzie: Maja Gadzińska (aktorka Teatru Muzycznego w Gdyni), Barbara Drwal (nauczycielka przedmiotów artystycznych) i Marta Stachowiak (nauczycielka języka angielskiego) przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
  • I miejsce - Zuzanna Orlikowska (kl. VIII C)
  • II miejsce - Lila Weber (kl. VIII B)
  • III miejsce ex aequo - Natalia Weber (kl. V C) i Zofia Kozak (kl. VI A)
  • wyróżnienie - Małgorzata Adamiec (kl. VI A)

Konkurs prowadzony był przez Annę Nowosielską (kl. V A) oraz Adama Tredera (kl. V B), którzy stawiali swoje pierwsze kroki w roli konferansjerów. Fotorelację z wydarzenia wykonali Szymon Wrzesiński (kl. V C) i Igor Kozyra (kl. V B).