Aktualności

13 maja 2019 20:28 | Aktualności

Rodzinnie, wesoło i sportowo

     


      Za nami kolejny Festyn Rodzinny. Mimo chmur pogoda dopisała i humory też. Każdy z obecnych mógł znaleźć coś dla siebie. Dla ciała serwowane były dania z grilla, pyszna grochówka przygotowana przez Panie Kucharki, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym, a w Strefie Łasucha można było rozkoszować się przeróżnymi smakami ciast, goframi oraz wykwintnymi  sałatkami. Wypieki i sałatki to dzieła naszych Wspaniałych Mam, które w ten sposób włączyły się w organizację imprezy. Drogie Panie, serdecznie dziękujemy za kulinarną ucztę!!!

      Osoby aktywne mogły miło spędzić czas na kompleksie sportowym, gdzie odbywały się gry i zabawy dla pasjonatów sportu. Nie zabrakło wśród nas strażaków z sikawkami wodnymi oraz pokazami ratownictwa przedmedycznego. Pojawiły się również niezwykle przyjazne psy pracujące z ludźmi w ramach dogoterapii. Poza tym nauczyciele zorganizowali liczne stoiska, gdzie najmłodsi mogli się wykazać kreatywnością, tworząc breloczki, wianki lub bransoletki. Panie obecne na festynie miały  niepowtarzalną okazję zakupu różnego rodzaju biżuterii w symbolicznych cenach.

      Szkolna sekcja artystyczna, pod kierunkiem Pani Basi i we współpracy z Panią Małgosią i Dorotką, umilała nam czas pięknymi śpiewami zespołowymi oraz indywidualnymi. Tu szczególnie dziękujemy Panom zaangażowanym w przygotowanie sprzętu nagłaśniającego.

      Całą imprezę prowadziła Pani Beata Hnatyszyn, która zapowiadała kolejne atrakcje  i prowadziła licytację atrakcyjnych darów oraz zachęcała do korzystania z licznej oferty skierowanej do uczestników festynu, w tym corocznej loterii fantowej.

      Dziękujemy Wszystkim Osobom, które w jakikolwiek sposób włączyły się w organizację naszej dorocznej imprezy.

Przeczytano: 439 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: