16 czerwca 2019 19:07 | Aktualności

Ach! Co to był za bal!!!

Piątkowy Bal Ósmoklasistów jest już miłym wspomnieniem i na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych abiturientów. Niejeden rodzic ocierał łzę, patrząc na poloneza, który rozpoczął imprezę. Gracja i wdzięk towarzyszyły wszystkim parom, jakie wykonały przepiękny taniec do melodii Wojciecha Kilara. Tu wielkie BRAWA dla Pani Karoliny Sąsiadek-Wasilewskiej, bo to ona opracowała choreografię i wytrwale ćwiczyła z uczniami.

Potem imprezie towarzyszyła już tylko muzyka, taniec i zabawa okraszone przepysznym poczęstunkiem przygotowanym przez Mamy Uczniów. Szanowne Panie GRATULUJEMY wspaniałego kunsztu organizacyjnego i kulinarnego!!!

Kto chciał, mógł wykonać sobie zabawne zdjęcia w fotobudce. W miłej atmosferze i w pięknej scenerii balowej dekoracji wszystkim upłynął ten wyjątkowy, jedyny i niepowtarzalny czas tuż przed zakończeniem edukacji w Szkole Podstawowej nr 28.