19 czerwca 2019 22:37 | Aktualności

Wakacje, lato, słońce, przygoda…

Zakończenie roku szkolnego to szczególny moment w życiu każdego ucznia. Wieńczy cały rok zdobywania wiedzy i umiejętności oraz zapowiada przecudny czas beztroskiego wypoczynku, słodkiego lenistwa, a także podróży i poznawania nowych ludzi.

Nasza dzisiejsza uroczystość, którą rozpoczęło wprowadzenie pocztu sztandarowego, wciągnięcie flagi państwowej na maszt oraz odśpiewanie hymnu
i przemówienie Pana Dyrektora, a następnie Księdza Proboszcza, pozwoliła zaprezentować uczniów wyróżniających się w nauce w klasach III – VII. Gratulujemy wszystkim wysokich osiągnięć edukacyjnych, a Rodzicom składamy wyrazy uznania za trud włożony w wychowanie tak mądrych pociech.

Niektórzy uczniowie otrzymali dziś również karty rowerowe, więc będą mogli spędzać wakacje na dwóch kółkach. Po części oficjalnej wszyscy razem
z wychowawcami rozeszli się do klas. I choć uśmiechy nie znikały z twarzy, czasem łezka zakręciła się w oku, bo przecież trzeba się rozstać z przyjaciółmi ze szkolnych ław, a także z niektórymi nauczycielami.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Pedagogom i pozostałym Pracownikom szkoły życzymy bajecznych wakacji z nutką przygody, bezcennego relaksu, a nade wszystko  bezpiecznego wypoczynku.