05 stycznia 2020 18:25 | Aktualności

Zakończenie projektu Fundacji Dbam o Mój Zasięg - ,,Idą Święta – nie o SMS-ie,lecz o kartce pamiętaj!”

Uczniowie naszej szkoły ponownie wzięli  udział w kampanii społecznej ,,Idą Święta – nie o SMS-ie,lecz o kartce pamiętaj!” organizowanej przez Fundację Dbam o Mój Zasięg”. Głównym celem kampanii jest zwrócenie uwagi, jak ważne są bezpośrednie  relacje osobiste, szczególna pamięć o bliskich, wspólne spędzanie czasu wolnego  oraz kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.
Uczniowie klas I - VIII zrobili kartki, które wraz z życzeniami zostały wysłane do noclegowni dla bezdomnych oraz na konkurs organizowany w ramach projektu.
Nie czekajmy do następnych Świąt, włączmy relacje już dzisiaj – rozmawiajmy, piszmy listy, spotykajmy się.

Koordynatorzy projektu: kl. I - III p. Monika Łuczkiewicz, kl. IV - VIII p. Beata Wróbel