im. Lotników Polskich w Gdyni
Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji

07 stycznia 2020 20:38 | Aktualności

Monodram o tematyce jasełkowej

Dnia 7.01.2020 uczennica klasy VII b Lidia Brysiak reprezentowała szkołę w XX Jubileuszowym Gdyńskim Przeglądzie Jasełek. Po raz pierwszy w tym roku pojawiła się możliwość wystawienia monodramu, czyli teatru jednego aktora. Autorski tekst pani Małgorzaty Wiśnickiej pt. „Pragnienie władzy króla Heroda” wymagał wcielenia się w kilka postaci, z których główną był oczywiście Herod. Właśnie z takim wyzwaniem zmierzyła się dziś Lidia, która świetnie opanowała i zaprezentowała tekst.
W piątek 10.01.2020 o godz.10.00 w Kinoteatrze GROM odbędzie się uroczystość wręczania nagród. Trzymamy kciuki za naszą reprezentantkę i życzymy wielu sukcesów na polu aktorskim.