im. Lotników Polskich w Gdyni
Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji

10 stycznia 2020 15:36 | Aktualności

Daleko, ale coraz bliżej

Dziś rano członkowie grupy projektowej – Dalia, Sandra, Lidia, Max i dwóch Jakubów z klasy VII b -  po raz drugi odbyli listowne spotkanie z rówieśnikami z łódzkiej podstawówki. Tym razem każdy odczytał list skierowany bezpośrednio do niego. Poza informacjami o sobie koledzy ze Szkoły Podstawowej nr 29 w Łodzi opowiadali również o swoich ulubionych miejscach w Łodzi. Dzięki temu poprzez opisy tych urokliwych zakątków nasi uczniowie coraz bardziej poznają miasto, które odwiedzą w maju.

W trakcie ferii odjedzie kolejny wagonik z naszego pociągu do Gdyni. Będą to pierwsze karty do albumu o naszym mieście widzianym oczami młodych mieszkańców.