16 marca 2020 08:10 | Aktualności

MyEnglishLab - ćwiczenia z języka angielskiego

Drodzy Uczniowie kl. IV- VIII

W związku z zaistniałą sytuacją zawieszenia zajęć w szkole proponujemy Wam rozwiązanie, które pozwoli skutecznie wykorzystać ten czas na naukę w domu.

MyEnglishLab.com jest to innowacyjne rozwiązanie online dostarczające motywujący materiał do samodzielnej nauki uczniom. Opanowanie funkcji oferowanych przez program jest łatwe, a korzystanie z nich znacznie skraca czas przygotowania lekcji.

Extra Online Homework to zestaw dodatkowych ćwiczeń interaktywnych dostępnych na platformie online. Zadania są automatycznie sprawdzane. Uczeń otrzymuje raport o najczęściej popełnianych błędach.

W jaki sposób zarejestrować się do tego programu MyEnglishLab.com znajdą Państwo w linku poniżej:

Wygląd strony może się trochę różnić od tej pokazanej w filmie ale sposób rejestracji jest taki sam. Każdy uczeń w swojej książce ma podany kod który wpisuje podczas rejestracji.

Jest to propozycja dla uczniów do wykorzystania w czasie wolnym od zajęć

Nauczyciele języka angielskiego