W związku z rozpoczętą rekrutacją do klas I wnioski mogą być składane drogą mailową: sekretariat@sp28.edu.gdynia.pl

19 marca 2020 14:53 | Aktualności

Razem dla Naszych Uczniów

Szanowni Państwo,

nowa sytuacja zaskoczyła nas  wszystkich. Otrzymujemy od Państwa informacje, że obecnie znacznie utrudnione albo wręcz niemożliwe jest logowanie się do dziennika. Jako nauczyciele poszukujemy dobrych rozwiązań, które pomogą Państwu i Dzieciom.

Zależy nam, by uczniowie otrzymali przydatne wskazówki do  samodzielnej pracy w domu
i mogli korzystać z materiałów, które pomogą im utrwalać, doskonalić i nieco poszerzać  wiedzę oraz umiejętności. Wiemy, że w obecnej sytuacji przesyłanie informacji przez Internet nie zawsze jest szybkie i możliwe. W związku z tym pragniemy zapewnić, że Rodzice i  Uczniowie nie muszą się martwić, że ich prace nie dotrą w terminie, co może skutkować  złą oceną. Wyznaczane przez nauczycieli terminy mają charakter mobilizujący i stanowią pewien element  planowania i organizacji edukacji zdalnej. Pragniemy działać na korzyść Dziecka i wpływać na jego rozwój poprzez pozytywne wsparcie, bo każdy z nas, zarówno Uczniowie jak i Rodzice oraz nauczyciele, uczy się tej nowej rzeczywistości.

Wierzymy w naszych Uczniów i nie chcemy w żaden sposób utrudniać im tego,

co już jest trudne.

W związku z tym na stronie szkoły powstała  nowa zakładka  - ZDALNE LEKCJE - gdzie nauczyciele publikują materiały edukacyjne dla uczniów, by pokierować ich pracą w domu.

Zachęcamy do korzystania z niej, bo jest to również forma kontaktu z nauczycielem danego przedmiotu.

Jesteśmy Jedną  Drużyną i chcemy stworzyć dla nas wszystkich optymalne formy do pracy na odległość.