im. Lotników Polskich w Gdyni
Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji

02 kwietnia 2020 10:55 | Aktualności

Informator z ofertami szkół dla ósmoklasistów

Drodzy Ósmoklasiści!

Przedstawiamy Wam Informator z ofertą gdyńskich szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021. Znajdziecie w nim charakterystyki szkół szczegółowo opisujące prowadzone przez nie klasy, a także osiągnięcia uczniów i dostępne pozalekcyjne aktywności. Materiał ten będzie drogowskazem pokazującym ścieżkę dalszej Waszej edukacji. Przed Wami niełatwa decyzja, dlatego zachęcamy, abyście skonsultowali ją z rodzicami oraz skorzystali ze wsparcia nauczyciela, wychowawcy lub specjalisty w zakresie doradztwa zawodowego, którzy pomogą Wam w dokonaniu trafnej decyzji zgodnej z Waszymi zainteresowaniami oraz predyspozycjami.