22 maja 2020 14:15 | Aktualności

Zajęcia opiekuńczo - edukacyjne

Szanowni Państwo,

w związku z deklaracją dotyczącą udziału Państwa dziecka  w zajęciach opiekuńczo-edukacyjnych od dnia 25.05.2020 uprzejmie prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie do szkoły w dniu 25 maja poniższych dokumentów. Jeśli nie mają Państwo możliwości wydrukowania wspomnianych formularzy, będą one dostępne do pobrania w przedsionku szkoły.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku braku wypełnionych dokumentów szkoła ma prawo odmowy przyjęcia dziecka na wspomniane zajęcia.

W sytuacji, kiedy jeden lub oboje rodzice nie są zatrudnieni dziecko może przychodzić wyłącznie na zajęcia z nauczycielem. Zajęcia opiekuńcze są skierowane do tych dzieci, których rodzice pracują i nie mogą zapewnić opieki dziecku.

W poniedziałek 25.05.2020 kuchnia nie będzie pracować, dlatego prosimy o przyszykowanie dzieciom kanapek.

mgr Marek Ambrosiewicz