im. Lotników Polskich w Gdyni
Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji

25 maja 2020 23:07 | Aktualności

Naszym Kochanym Mamom

Album „Najpiękniejsze Mamy Świata” to wyraz wdzięczności dla naszych Wspaniałych Mam, które każdego dnia pokazują, na czym polega bezwarunkowa miłość do dziecka. One  zawsze są gotowe pokonywać najróżniejsze trudności i walczyć z  całym światem, żeby zadbać o dobro swych pociech.

Publikacja ta, stworzona przez panią Beatę Wróbel we współpracy z panią Małgorzatą Wiśnicką, powstała dzięki temu, że uczniowie ochoczo odpowiedzieli na zaproszenie przesłania zdjęcia z mamą i kilku o niej słów.

Mamy nadzieję, że przeglądaniu albumu będą towarzyszyć  piękne wzruszenia, które na zawsze pozostaną w pamięci.

Album "Najpiękniejsze Mamy Świata" kliknij TUTAJ