im. Lotników Polskich w Gdyni
Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji

02 czerwca 2020 14:33 | Aktualności

Obrazy sercem dziecka malowane

Podczas zajęć informatyki uczniowie klas II-VI „malowali” obrazy dla swoich Mam. Prace wykonywali w dowolnym edytorze grafiki. Twórcza inicjatywa, dziecięca wrażliwość i pomysłowość, a także artystyczne podejście do tematu zaowocowały przepięknymi, oryginalnymi i niepowtarzalnymi obrazami.
Drogie Mamy, to dla Was powstały sercem malowane małe dzieła sztuki. Zapraszamy do obejrzenia galerii obrazów, z których nasze Kochane Mamy mogą być dumne. Wszystkim zwiedzającym naszą wirtualną galerię życzymy niesamowitych wrażeń, bo każdy pomysł wypełniony jest ogromnymi pokładami miłości.