im. Lotników Polskich w Gdyni
Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji

19 czerwca 2020 14:03 | Aktualności

Sukcesy sportowe

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkoła kolejny już rok zostanie Liderem Sportu Szkolnego. W mijającym roku szkolnym, zarówno na szczeblu miejskim jak i wojewódzkim odnosiliśmy sukcesy, co zaowocowało świetnymi miejscami w klasyfikacji generalnej szkół.
W województwie pomorskim w ramach Igrzysk Dzieci (uczniowie do rocznika 2007) na 386 klasyfikowanych szkół nasi sportowcy wywalczyli wspaniałe III miejsce, natomiast w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (uczniowie z rocznika 2005-2006) na 355 szkół uplasowali się w pierwszej dziesiątce, zajmując VIII miejsce.
W Gdyni natomiast nasi starsi sportowcy wywalczyli II miejsce, a uczniowie młodsi okazali się bezkonkurencyjni i zapewnili szkole I miejsce w rywalizacji szkół podstawowych z Gdyni.
Jesteśmy niezmiernie dumni, bo to ogromny sukces zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Gratulacje!