im. Lotników Polskich w Gdyni
Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji ***** Udanych i bezpiecznych wakacji

19 czerwca 2020 14:37 | Aktualności

Muzycznie o naszej szkole

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować kolejną piosenkę pt. „Moja szkoła”. Niech będzie to muzyczne posumowanie tego roku, a zwłaszcza zdalnej edukacji. W końcu szkoła jest tam, gdzie my – nauczyciele i uczniowie. Do pięknej melodii z piosenki zespołu 2 plus 1 pt. „Chodź pomaluj mój świat” słowa napisały panie Beata Wróbel i Małgorzata Wiśnicka. Nagranie zrealizowaliśmy w Studiu Nagrań TON we współpracy z panem Markiem Teteryczem. Kolejny raz pani Dominika Kwiatkowska zajęła się montażem filmu do  piosenki, ale również włączyła się w nasz śpiew. O szkole zaśpiewali uczniowie: Tosia z V b, Helena, Paulina i Jakub z IV a oraz nauczyciele, których mogliśmy usłyszeć w poprzednim nagraniu. Żywimy nadzieję, że chwytliwa melodia szybko utrwali słowa w Waszej pamięci, dzięki czemu piosenka pozostanie z Wami na kolejne wakacyjne dni. Miłego odbioru życzymy.