26 czerwca 2020 15:44 | Aktualności

Rozstanie z podstawówką

Jak co roku pożegnaliśmy naszych absolwentów. Krótka uroczystość odbyła się na dworze w obecności uczniów, rodziców i uczących nauczycieli. Spotkanie rozpoczął pan Dyrektor Marek Ambrosiewicz słowami skierowanymi do ósmoklasistów.

Takim chwilom, które coś kończą, zawsze towarzyszą emocje i wzruszenia. Wielu naszych ósmoklasistów ukończyło szkołę z wyróżnieniem, czego im gratulujemy. Tytuł Absolwenta Szkoły otrzymał uczeń klasy VIII b Aleksander Kotkowski, a tegorocznym Sportowcem Szkoły został Kamil Niewiadomski z tej samej klasy. Utytułowanym uczniom przekazujemy wyrazy uznania.

Wręczenie świadectw, dyplomów, listów gratulacyjnych i podziękowań poprzedziły krótkie wystąpienia wychowawców klas.

Naszym Absolwentom życzymy dostania się do wymarzonych szkół i klas oraz udanych wakacji. Rodzicom gratulujemy wspaniałych Dzieci i życzymy, aby zawsze mogli być z nich dumni.