Aktualności

11 listopada 2020 00:36 | Aktualności

Szkoła do hymnu

Nasza placówka włączyła się w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu” zainicjowaną przez MEN. Z nadesłanych obrazów Franciszek Łuczkiewicz zmontował film, który Państwu prezentujemy.

Hymnu można posłuchać TUTAJ

Do wspólnego wykonania „Mazurka Dąbrowskiego” włączyły się panie: Barbara Drwal, Dorota Brzozowska, Karolina Sąsiadek-Wasilewska i Małgorzata Wasilewska oraz uczniowie: Paweł Płatek kl. II B, Dagmara Kędzia kl. IV C, Helena Stachowiak kl. V A, Paulina Hilla kl. V A, Aleksandra Wasielewska kl. V A, Jakub Wasilewski kl. V A, Antonina Kotkowska kl. VI B, Szymon Szenk kl. VI B, Mateusz Żebrowski kl. VII A, Maria i Karol Ciwińscy kl. VII C, Dalia Siewert kl. VIII B.


Wszystkim śpiewającym bardzo dziękujemy za zaangażowanie się w akcję. Całą Społeczność Szkolną zapraszamy do uczczenia Narodowego Święta Niepodległości poprzez rodzinne odśpiewanie hymnu. Niech „Mazurek” rozbrzmiewa w naszych domach i sercach, by przypominał, że nasza droga do wolności była niezwykle kręta i wyboista. Świętujmy, cieszmy się i bądźmy razem, choć oddzielnie!

Przeczytano: 64 razy. Wydrukuj|Do góry