20 grudnia 2020 22:25 | Aktualności

„Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza w pigułce

Dnia 17.12.20 na lekcji języka polskiego w klasie VIII b w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Zaproś mnie na swoją lekcję” gościliśmy Panią Karolinę Strógarek – polonistkę, która poprowadziła spotkanie podsumowujące wiadomości o lekturze „Pan Tadeusz” A. Mickiewicza. Uczniowie mogli sprawdzić swoje wiadomości dzięki kilku testom zamieszczonym na platformie eduelo.pl. Trzeba przyznać, że niektóre zadania wymagały bardzo szczegółowej znajomości treści lektury, co pozwoliło na gruntowny przegląd wiedzy o epopei narodowej.

Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie Strógarek za ciekawe spotkanie podsumowujące znajomość lektury „Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza, za cenne wskazówki jak samodzielnie upewnić się, że uważnie przeczytaliśmy książkę, za zapoznanie nas z platformą eduelo.pl oraz za poświęcony nam czas - uczniowie klasy VIII b z nauczycielkami Małgorzatą Wiśnicką i Iwoną Płatek.