13 stycznia 2021 19:14 | Aktualności

Powrót do szkoły kl I - III

Ogólne informacje dotyczące powrotu kl. I - III do szkoły od dnia 18 stycznia. Szczegóły powrotu do nauki stacjonarnej przekaże rodzicom wychowawca klasy.
  • Informujemy, że od dnia 18 stycznia zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki wznawiamy naukę stacjonarną w klasach I - III. Zajęcia dydaktyczne oraz opiekuńczo – wychowawcze będą odbywać się według planu podanego przez wychowawców klas.
  • Świetlica szkolna zapewnia opiekę w godzinach 645 – 1630
  • Obiady będą od dnia 18 stycznia. Opłata za obiady w miesiącu styczniu wynosi:10 x 4zł = 40 zł
  • Bardzo prosimy o uiszczenie opłaty za obiady do dnia 19 stycznia przelewem bankowym. Wpłat gotówkowych nie przyjmujemy. Warunkiem korzystania dziecka z obiadów jest terminowa opłata.
  • Uczniowie klas IV – VIII kontynuują nauczanie zdalne. Obowiązuje dotychczasowy plan lekcji.